i sve to na bicikli ?
Izvinite što nisam bio precizan. Naime, u Italiji sam napravio dve ozbiljnije ture:
1. Pjaćenca- Đenova- Reko- Pjaćenca ( ostao nekoliko dana i na moru, malo kupajući se, a malo obilazeći znamenitosti. Ukupno prešao oko 450 km).
2. Pjaćenca, Parma, Ređo Emilija-Maranelo-Prato-Firenca- Empoli-Piza- Viaređo- La Specija-Fidenca- Piacenza ( ukupno 7 dana, od kojih sam skoro dva proveo u Firenci; ukupno 750 km).
U Parizu sam bio pre dve i po godine i naravno, ne biciklom. Zapravo, bili smo na terenu u jednom lepom gradiću na stotinak kilometara od Pariza i uspeo sam da skoknem par puta i da, uz pomoć jednog prijatelja koji tamo živi i i radi, koji me je vozio svojim autom- fotografišem puno toga.
Ovi Slovenci izgleda da uvek moraju da provociraju. Za razliku od Armstronga moj jedini doping je crno vino...Ponekad.

Umalo zaboravih: Slovenac
