E, ovako treba... > Johnson & Evinrude

Johnson 25

<< < (2/2)

kemppi:
Kao sto se da zakljuciti iz mojih postova,Johnson kojeg sam imao nije se kod mene bas proslavio,ali ipak moram biti samokritican,jer sam prednost dao Veteroku,a oni da se porede bas i ne mogu,jer je Rus ipak previse sirov.
Kada sam trebao da kupim Johnsona,svi majstori i nauticari su me odvracali,ali kada bih otisao u bilo koju marinu vidjao sam ih dosta,te sam zakljucio da je to ipak popularan motor.Prve godine je lepo radio i lako palio,ali mi je naredne cetiri godine dusu izvadio,Veterok mi je bio rezervni motor i uglavnom sam njega vozio.Mozda sam bas naisao na baksuza,ali nije njega samo jedna stvar zezala,vec non stop razlicite gluposti.Najbolje je radio u buretu,cim vidi reku,blokada.

Профа:
Кемпи који је модел у питању да ли од 25 кс, ознака, годиште?

kemppi:
15KS zaboravio sam godiste,80 i neko.

SALE NB:

--- Citat: ПЕЦОВ  10, 02, 2010, 19:28:50 posle podne ---sad,ja se kao mesam,el ti covek nudio da ti sredi elisu a ti se pravis lud

--- Kraj citata ---

Pa čekam da Dule krene po svoju "Ajkulu", pa da odnese!   :good:

power70:

--- Citat: kemppi  10, 02, 2010, 23:33:47 posle podne ---Kao sto se da zakljuciti iz mojih postova,Johnson kojeg sam imao nije se kod mene bas proslavio,ali ipak moram biti samokritican,jer sam prednost dao Veteroku,a oni da se porede bas i ne mogu,jer je Rus ipak previse sirov.
Kada sam trebao da kupim Johnsona,svi majstori i nauticari su me odvracali,ali kada bih otisao u bilo koju marinu vidjao sam ih dosta,te sam zakljucio da je to ipak popularan motor.Prve godine je lepo radio i lako palio,ali mi je naredne cetiri godine dusu izvadio,Veterok mi je bio rezervni motor i uglavnom sam njega vozio.Mozda sam bas naisao na baksuza,ali nije njega samo jedna stvar zezala,vec non stop razlicite gluposti.Najbolje je radio u buretu,cim vidi reku,blokada.





--- Kraj citata ---


 :good:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju